980 UNIDENTIFIED ARTIST, oil on canvas, "The trent near Kings Mills", signed / OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, "The trent near Kings Mills", signerad
51x76,5cm
Värdering | 1 000 - 1 500 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |