168 Wassily Kandinsky, after, monogram signed in the print, dated -41 / Wassily Kandinsky, efter, monogramsignerad i trycket, daterad 41

168a_8db3c21aef806e6_med.jpeg
  • 168a_8db3c21aef806e6_sm.jpeg
  • 168b_8db3c21adf73ec2_sm.jpeg

Wassily Kandinsky, efter, gouache on black ground, Musée Natinal d`Art Moderne - Centre Pompidou - Paris, Novelle Images èditors / offset, monogramsignerad i trycket, printed i France

  • Storlek:Bildyta 56x37cm

Värdering1 500 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK