1703 OSKAR BERGMAN, akvarell, Sandhamn, Stockholms skärgård, daterad 1957

1703a_8db7b9f75c38353_med.jpeg
  • 1703a_8db7b9f75c38353_sm.jpeg
  • 1703b_8db7b9f7619ee73_sm.jpeg
  • Storlek:Bildyta 35,5x49,5cm

Värdering5 000 - 7 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK