2148 PLÅTMYNT
PLÅTMYNT, kopia, koppar, Fredrik I, 1/2 daler silvermynt, stämplad 1737, vikt 288g, 10x10cm
PLÅTMYNT, koppar, 100 Wiraner inlösen, Wira Bruk, 1988, numrerad 433, vikt 375g, 11x11cm,
Värdering | 300 - 600 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |