1069 HILDING LINNQVIST, lithograph, numbered 66/300, signed / HILDING LINNQVIST, litografi, numrerad 66/300, signerad
70x41cm
Värdering | 1 500 - 1 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |
*Följerätt tillkommer |