171 PIET MONDRIAN, efter, grafiskt blad, monogramsignerad och daterad 30 i trycket.

171a_8db3c1e8e16f1a0_med.jpeg
  • 171a_8db3c1e8e16f1a0_sm.jpeg

PIET MONDRIAN, efter, "Composition en rouge, bleu et jaune", signerad i plåten, Nouveles images editeurs, reproduction serigraphie, printed in France. Originalet såld för ca. halv miljard kronor.

  • Skick:Ny ram o glas
  • Storlek:Rammått 72,5x72,5cm, bildyta 62x62cm

Värdering5 000 - 6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK