244 ULF GRIPENHOLM. Komposition med ansikte. Färglitografi, signerad och numrerad 13/100, Etat IV

244a_8db3f52213985a6_med.jpeg
  • 244a_8db3f52213985a6_sm.jpeg
  • 244b_8db3f522161014e_sm.jpeg

  • Storlek:27 x 23 cm

Värdering1 000 - 1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK