409 ASGER JORN, lithographic print, signed in the print / ASGER JORN, litografiskt tryck, signerad i trycket

409a_8db473113402bde_med.jpeg
  • 409a_8db473113402bde_sm.jpeg
  • 409b_8db473112d5ac6f_sm.jpeg
  • 409c_8db473147143adf_sm.jpeg

  • Storlek:Frame dimensions 55x73cm / Rammått 55x73cm
  • Proveniens:Louisiana 3 mars-5 juni 1995

Värdering1 500 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK