878 INGRID ATTERBERG, Vase, glazed earthenware, signed, Uppsala Ekeby / INGRID ATTERBERG, Vas, glaserat lergods, signerad, Uppsala Ekeby
Height / Höjd 29,5 cm
Wear and tear / bruksslitage
Värdering | 800 - 1 200 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |